Jei nori būti sveikas, tai sportuok

    Jei nori būti sveikas, tai sportuok, sveikatos judesių bandyk išmokt" - tai „Sveikuolių dainelės“ žodžiai, kurie gegužės 16 d. lydėjo mažojo futbolo turnyro „Žiogelis“ dalyvius.
   Rūpintis savo bendruomenės fizine, psichine ir socialine sveikata yra sveikatą stiprinančių mokyklų siekis. Tai neatsiejama ir ugdymo proceso dalis. Tad Kaišiadorių miesto stadione vyko tradicinis 1-2 klasių futbolo turnyras „Žiogelis“, kurį kartu su Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija organizavo Kaišiadorių švietimo ir sporto centras. Turnyro metu veiklos turėjo ne tik komandos, bet ir jų sirgaliai. Kad sirgaliams laikas neprailgtų, 4d klasės mokiniai pamokė, kaip naudojant įvairų sportinį inventorių galima aktyviai praleisti laiką.
    Sveikiname turnyro pirmosios vietos nugalėtojus – 2a klasę, antrą vietą užėmusią 2d klasę ir trečiosios vietos prizininkus – 1d klasę bei juos paruošusias mokytojas.
    Emocijų užteko visiems – ir sportuojantiems, ir žaidžiantiems, ir veiklas organizavusiems.
 
                                       Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Samoškaitė

Autorius:
Aušra Samoškaitė, Gabrielė Vaičekauskaitė

Nuotraukos:
Aušra Samoškaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos