Šokis - sveikata kūnui

Šokis plėtoja vaiko estetinę ir meninę patirtį bei stiprina fiziškai. Ši veikla taip pat skatina vaiką aktyviai dalyvauti kultūrinėje veikloje, ugdo saviraišką, stiprina vaikų discipliną ir atsakomybę. Priešmokyklinukai šiais metais taip pat labai džiaugiasi, kad ugdomoji veikla paįvairinta šokio užsiėmimais, kuriuos veda mokytoja Margarita Rainienė.
    Ši programa skirta ne tik ritmikos, šokių žingsnių ir pačių šokių mokymui, bet daugiau skiriamas dėmesys vaikų nugarų ir kojų raumenų formavimui. Kaskart atliekant tam tikrus pratimus sustiprėja pečių, juosmens, blauzdų raumenys, dėl to pagerėja vaiko laikysena. Vaikštant pasistiebus ir atliekant pratimus pėdom vyksta plokščiapėdystės prevencija, pagražėja, palengvėja eisena.
  Judesių išraiškos ir saviraiškos, koordinacijos lavinimas padeda ne tik vaiko jausmų, minčių ir kūno vientisumui, darnai pasiekti, bet turi įtakos ir kitoms ugdymo sritims bei savarankiškos, kūrybiškos asmenybės ugdymui.

PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė

Danguolė Šiaulienė