Jūra prasideda čia!

     Rugsėjo 14 dieną progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo Kaišiadorių r. savivaldybės organizuotoje  aplinkosauginėje edukacijoje "Jūra prasideda čia!".  Šis renginys - 2024 m. vyksiančio  žygio pėsčiomis aplink Baltijos jūrą - ekspedicijos ,,Išsaugokime Baltiją" - pradžia.
    Renginio metu mokiniai bendravo su ekspedicijos organizatoriumi Giedriumi Buču, Prezidento V. Adamkaus gamtosauginės premijos laureatu. Nesvarbu, gyvename pajūryje ar šimtus kilometrų nuo jo – kiekvienas mūsų naudojamės jūros teikiamomis dovanomis. Nepakankamai išvalytos nuotekos, pasiekusios vandens telkinius, per upes pasiekia Baltijos jūrą ir iš tolimų Lietuvos gyvenviečių. Didžioji šiandienos Baltijos jūros problema – maistinių medžiagų arba azoto ir fosforo perteklius. 
    Savo kasdieniais veiksmais galime pasirinkti, ar prisidėsime prie mūsų jūrą slegiančių problemų, ar prie jų sprendimo.
 
                                                         Fizikos mokytoja Skaidrutė Žukauskienė

Autorius:
Skaidrutė Žukauskienė

Nuotraukos:
Skaidrutė Žukauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos