Varnėnų miestas

Progimnazijoje daugybę metų tęsiama graži pavasarinė tradicija - mokinių, jų tėvų pagamintų inkilų paroda ir jų kėlimas progimnazijos teritorijoje.
     Visą savaitę progimnazijos foje gėrėjomės išradingai mokinių ir jų tėvų pagamintais naujais namais varnėnams ir zylėms. Kai visi jais pasidžiaugiame, inkilai keliauja ten, kur jiems ir priklauso - juos Iškėliame į šalia progimnazijos augančius medžius. Balandžio 3 d., paminint Pasaulinę paukščių dieną, progimnazijos terotorijoje gyvenantys sparnuočiai gauna dovanų - naują namą. Šiais metais progimnazijos ,,Varnėnų miestas“ pasipildė 24 naujais būstais.

Biologijos mokytoja Janina Krutkevičienė

Skaidrutė Žukauskienė