Laukiame Šv. Kalėdų tvariai ir ekologiškai

Gruodis - susikaupimo, laukimo ir susilaikymo nuo perteklinio vartojimo mėnuo.
   Progimnazijos pradinių klasių, 6-8 klasių  mokiniai dalyvauja pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ bei aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamų edukacijų cikle „Žaliasis raštingumas“. Edukacijų metu mokiniai gamino kalėdines dekoracijas iš antrinių žaliavų, stiprino žinias apie plastikinės, metalinės, kombinuotas bei medinės pakuotes, rūšiavimą. Kalbėjome apie vartotojiškos kultūros įtaką ir žalą gamtai bei vartojimo mažinimo būdus.
     Laukti Šv. Kalėdų tvariai – ne tik nesunku, bet ir malonu bei labai naudinga!
                                                                        Pradinio ugdymo mokytoja Renata Sausaitienė

Renata Sausaitienė