Gamtosauginių žinių įvertinimas - PUIKIAI

Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ šeštąjį kartą organizuoja aplinkosauginį konkursą „Žalioji Odisėja“, vykstantį 2022 metų kovo – lapkričio mėnesiais. Konkursas skirtas 8-11 klasių moksleiviams, siekiant didinti mokyklų bendruomenių gerovę, atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais bei juos inicijuoti, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas bei tvarų gyvenimo būdą.
  Spalio 27 dieną Progimnazijos gamtosauginės mokyklos komanda dalyvavo „Žaliosios odisėjos" pusfinalyje. Pusfinalyje varžėsi 36 komandos iš Lietuvos mokyklų, į finalą pateko 13 komandų. Iš visų  dalyvavusių mokyklų buvo tik 2 progimnazijos. Finale būsime vienintelė progimnazija.
  Ekopėdsekio komanda: Brazytė Emilija Marija, 8a klasė, Kertenytė Austėja, 8b klasė,  Alionis Aironas, 8c klasė, Jasonas Jurgis, 8c klasė,  Kriugžda Raigardas, 7d klasė, Žilinskaitė Irūna, 7d klasė.
                       Gamtosauginės mokyklos komiteto pirmininkė Skaidrutė Žukauskienė