Meilė gamtai prasideda nuo pasodinto medžio

Progimnazija – Gamtosauginė mokykla – kiekvieną pavasarį talkina sodinant mišką. Sunku būtų suskaičiuoti, kiek medžių, pasodintų mūsų vaikų rankomis jau auga Kaišiadorių rajone.
    Balandžio 27 d. rytą grupė puikiai nusiteikusių penktokų išriedėjo mokykliniais autobusais Pašulių girininkijon. Čia jų laukė pamoka, kuriai vadovavo miškininkai. Išklausius pamokos teorinės dalies apie mišką, medžių amžių, jų priežiūrą, laukė praktinė dalis - suartos miško vagos, į kurias reikės sodinti eglaites. Gražiai rikiavosi eglaitės, tarsi nauja klasė didelėje miško mokykloje.
    Pasodinta 800 eglaičių. Tai, atrodytų, nedidelis miško sklypelis, bet nuoširdus mokinių indėlis į jau didesnį Žemės miško plotą.
    O gal meilė gamtai ir prasideda nuo pasodinto medelio...
Janina Krutkevičienė

Janina Krutkevičienė