Pasipuoškime kitaip: ne pirkime, o pasidarykime patys

Ar šventės turi spindėti įvairiais plastikiniais žaisliukais, blizgučiais ir kitais "kičiniais" niekučiais, kuriais jau bene mėnuo užkištos parduotuvių lentynos? Taip pamirštant tikrąją Kalėdų švenčių prasmę reklamos  kviečia: “Vartokite, pirkite ir kuo daugiau ir bet ką, svarbiausia, pirkite, pirkite…”
   4a klasės mokiniai pabandė į šias šventes ir jų puošybą pažvelgti kitaip, tvariau, mažiau vartotojiškai. Puošybai pasirinkome gufruotą dėžių popierių, kuris išdėliojus prekes parduotuvėje jau buvo skirtas išmetimui. Darbeliams dekoruoti panaudojome įvairiausias smulkmenėles, likusias  nuo žaisliukų, karoliukų ar kitų jau nereikalingų darbelių. Taip klasę papuošė stilizuotos eglutės, voriukai ir netgi kalėdinės kojinės.
     O kaip papuošime eglutę? Puikūs ir ekologiški žaisliukai pagaminti iš pušų ir eglių kankorėžių. Paprasta?
     Dekoracijos kiek neįprastos, bet mielos ir širdžiai, ir gamtai. Mokomės būti atsakingais žemės gyventojais ir kartu stengiamės nepamiršti tikrosios Kalėdų prasmės.

Asta Paulauskienė

Asta Paulauskienė