Antrasis popierinio maišelio gyvenimas

3d klasės mokiniai vasario 9 d. nuotoliniu būdu jungėsi prie pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamoms edukacijos „Žaliasis raštingumas“ kūrybinių dirbtuvių.
    Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kaip iš nereikalingo popierinio pirkinių maišelio pagaminti sau mielą darbelį. Pamoka praėjo greitai, nes mokiniai dirbo kūrybiškai, panaudojo popierinius maišelius ir patys savo rankomis pasigamino meškinus. Įkvėpti šių dirbtuvių dailės ir technologijų žinias toliau tobulinome technologijų pamokose. Iš siūlų, nereikalingų dėžių kiekvienas pasigamino savo vardo raidę, kiškį.
     "Žaliojo taško" organizuojamos dirbtuvės mokiniams yra prasimingas STEAM ugdymas.
                                                                         Pradinio ugdymo mokytoja Aušra Samoškaitė

Aušra Samoškaitė