"Žaliosios odisėjos" finalo iššūkiai

"Ekopėdsekys" – tai Progimnazijos 7 - 8 klasių mokinių komanda, laimėjusi galimybę varžytis tarp 13 stipriausių Lietuvos mokyklų aplinkosauginio konkurso "Žalioji odisėja" finale. "Žaliosios odisėjos" finalas lapkričio 23 dieną vyko Vilniaus Gedimino technikos universitete, dalyvavo apie 300 mokinių - komandų narių bei sirgalių. Komandos dalyvavo  protmūšyje, atliko praktines užduotis.
     Renginio metu organizuotos interaktyvios veiklos, kūrybinės dirbtuvės. Dalyviai nustatė savo mobiliųjų telefonų skleidžiamos elektromagnetinės spinduliuotės vertes, stebėjo mikroorganizmų vykdomą oro valymo eksperimentą, išbandė triukšmo mažinimo priemones, kuriamas iš panaudotų padangų.
    Plačios akademinės erdvės, pokalbiai su mokslininkais, technologinių naujovių pristatymai ir varžymasis konkurse su stipriausiomis komandomis  mus dar labiau įkvėpė naujiems iššūkiams ir pasiekimams tvariai žvelgiant į ateitį.

Gamtosauginės mokyklos vadovė Skaidrutė Žukauskienė

Skaidrutė Žukauskienė