Prioritetas - emocinė sveikata

Saulėtą kovo 13-osios rytmetį 8b ir 8c klasių mokiniai iškeliavo į Kaišiadorių jaunimo centrą "Mazgas", kur įsitraukė į Kaišiadorių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro koordinuojamo projekto „Sveikas ir išmanus jaunimas“ veiklas.
    Lektorė Gintarė Razulevičiūtė pristatė projekto tikslus, palietė jaunimui itin aktualias temas apie psichinę sveikatą, depresijos, savižudybių ir savižalos prevenciją, sveikatos sutrikimus, susijusius su antsvorio ir nutukimo prevencija, lytiškumo ugdymą, žaidimus, skirtus dalyvių emocinei sveikatai gerinti. Paskaitos - praktinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kaip maiste atrasti džiaugsmą, kodėl verta gyventi be svaigalų bei būti fiziškai aktyviems. Kaip elgtis, kai jautiesi prislėgtas, dvejoji dėl santykių ar patyrei nederamą elgesį.
     Emocijų kupiną renginį vainikavo Kahoot viktorina, kurioje mokniai įsivertino renginio metu įgytas žinias.
                                                          Anglų kalbos mokytoja Lina Kasperavičienė

Lina Kasperavičienė