Jaunimo diskusija „Narkotikai – nūdiena ir perspektyvos“

Kaišiadorių Visuomenės sveikatos biuro vykdomas projektas „Sveikas ir išmanus jaunimas“ skirtas jaunimo sveikatos netolygumų mažinimui ir prevencijai Kaišiadorių rajono savivaldybėje. Vasario mėnesį mūsų progimnazijos 7-8-tų klasių mokiniai, mokytojos L. Lelešienė, I. Bagdzevičienė ir V. Krikščiūnienė dalyvavo šio projekto renginyje - diskusijoje „Narkotikai – nūdiena ir perspektyvos“. Diskusiją vedė Narkotikų tabako ir alkoholio kontrolės departamento Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos koordinavimo skyriaus koordinatorė Emilija Gaidytė ir Pilietinių Iniciatyvų Centro vadovas Girvydas Duoblys. Gausiai susirinkę dalyviai kėlė paaugliams aktualius klausimus, o drąsiausi apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Diskusijos siekis buvo informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas, skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, taip pat, sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi. Renginys vyko naujai atsidariusiame Jaunimo centre „Mazgas“.

Sveikatą stiprinančios mokyklos darbo grupės vadovė
mokytoja V. Krikščiūnienė

V. Krikščiūnienė