Protų mūšis „Sveikatos superherojai“

Siekiant jaunimą paskatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą, Kaišiadorių  rajone gegužės 10 dieną Jaunimo centre „Mazgas“ įvyko Protų mūšio „Sveikatos superherojai“ pirmasis etapas. Čia varžėsi mūsų progimnazijos komandos iš 8 a, 8 b, 8 e klasių ir jaunieji įvairių protmūšių  fanai, 6 d klasės mokiniai: Raigardas, Airidas ir Joris.
      Po keturių turų pirmąją vietą laimėjo 8 a klasės merginos Aida, Mėja, Saikauskaitė ir Kornelija. Jos kartu su biologijos mokytoja Janina. Krutkevičiene vyko į finalinį konkursą, kuris vyko Litexpo rūmuose Vilniuje. Finale varžėsi 14 jaunimo komandų iš visos Lietuvos. Nors prizinės vietos merginos ir neužėmė, bet teisingai atsakė į didesnę dalį klausimų, pagilinto sveikos gyvensenos žinias, smagiai praleido laiką jaunimo pamėgtame renginyje „Comic Con Baltics 2022“.

Sveikatą stiprinančios mokyklos darbo grupės vadovė Violeta Krikščiūnienė

Violeta Krikščiūnienė