Robotai iš antrinių žaliavų

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2024-04-03
  • Kategorija: STEAM
     Diegiant STEAM ugdymą progimnazijoje 6 klasių mokiniai šį pusmetį turi naują pamoką "STEAM projektas". Be kitų veiklų mokiniai įgyvendino integruotą projektą "Robotai iš antrinių žaliavų.
    Kovo mėnesį mokiniai STEAM modulio  pamokose mokėsi, kaip reikia apskaičiuoti stačiakampio gretasienio tūrį, apskaičiavo atsineštų popierinių dėžučių tūrį. Apskaičiavo, kiek kartų mažesnį tūrį užima sukarpyta, išlankstyta popierinė dėžė ir apsvarstė, kokias išvadas iš to galime pasidaryti.  Prisiminė, kodėl reikia rūšiuoti atliekas, per kiek laiko suyra popierius, plastikas, stiklas, kiek kartų galima šias medžiagas perdirbti. Po to sekė kūrybinė užduotis - jei dėžių neišmetame, galime jas panaudoti. Iš antrinių žaliavų mokiniai gamino įdomius, originalius robotus. Progimnazijos erdvėse veikia jų paroda. Kviečiame pasmalsauti, kaip mums sekasi.
                                  Fizikos mokytoja Skaidrutė Žukauskienė
Projekto aprašymas