PUG projektas „Mano draugas - laikrodukas“

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2024-02-06
  • Kategorija: STEAM
  Sausio mėnesio pabaigoje visą savaitę priešmokyklinio ugdymo grupės „Obuoliukai“ vaikai vykdė STEAM projektą – „Mano draugas – laikrodukas“. Prie šio projekto pakvietėme prisijungti ne tik kitas priešmokyklinio ugdymo grupes „Drugeliai“ ir „Pelėdžiukai“, bet ir mažuosius mūsų draugus – ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikučius. Šio projekto tikslas - skatinti vaikus domėtis laiko sąvokomis: sekundė, minutė, valanda, para; susipažinti su laikrodžių įvairove, jų veikimo principu ir pan. Išsiaiškinę laikrodžio  sandarą ir susipažinę su valandų skaičiavimo istorija, kūrybinių veiklų metu vaikai gamino laikrodžių modelius, kurie padėjo jiems išmokti pažinti valandas. Taip pat grupėje surengėme įvairių laikrodžių parodą.
   Šis projektas vaikams suteikė pažinimo džiaugsmą, pažadino smalsumą bei skatino kūrybiškumą, turtino lietuvių kalbos žodyną.

PUG mokytoja Lijana Kajauskaitė