Gamta kuria paveikslus

• Paskelbta: 2024-01-28
  • Kategorija: STEAM
    Visi organizmai turi tik sau būdingus požymius. Ne išimtis ir medžiai. Pasivaikščiojimas parke arba miške įgauna naujų spalvų, kai dairydamiesi atpažįstame medžius ir kitus augalus. Iš pirmo žvilgsnio daugelis medžių atrodo panašūs, tačiau įsižiūrėjus atidžiau galima pastebėti, kad skiriasi jų lapų forma, žiedai ir vaisiai, žievės raštas. Skiriasi ir laja. Kai lapuočiai numeta lapus, juos atpažinti galime iš silueto ir ant šakelių sukrautų pumpurų.
    5a, 5b ir 5c klasių mokiniai surinko paskirtų medžių lapus, juos išdžiovino ir gamtos pamokų metu gamino medžių lapų herbarus. Buvo suorganizuota paroda ,,Medžių paveikslai“, jie pristatyta klasės draugams. Darydami darbus mokiniai įdėmiau pažvelgė į gamtos grožį, išsikrtinumą: nėra vienodų lapų, visos formos atrodo tobulos, visur vyrauja dermė ir harmonija. Gamta nuolat kuria paveikslus - reikia tik mokėti juos pamatyti.

Gražina Ruginienė

Gražina Ruginienė