Mokslas, technologijos, inžinerija ir matematika

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2024-03-29
  • Kategorija: STEAM
     Įgyvendinant Progimnazijos STEAM strategiją kovo 12-18 dienomis visi šeštų klasių mokiniai vyko į Alytaus STEAM centrą atlikti praktinius darbus.
    Šeštokai šį pusmetį turi naują dalyką - "STEAM projektas". Pamokų metu mokiniai rengia projektus, mokosi spręsti praktines problemas ir pristatyti savo idėjas. Šio dalyko mokytoja Skaidrutė Žukauskienė organizavo išvykas į Alytaus STEAM centrą, kad mokiniai susipažintų su moderniomis laboratorijomis. Centre mokiniai dirbo grupėse:  Fizikos laboratorijoje nagrinėjo šviesos sklidimą pro skaidrius ir neskaidrius kūnus, Chemijos laboratorijoje - Vandens filtraciją, o Robotikos  laboratorijoje dirbo su SMART HOME KIT - mažais žingsneliais link išmanaus namo. Kartu su mokiniais su Alytaus STEAM centro veiklomis susipažino matematikos, fizikos, biologijos ir IT mokytojos.
     Visi parsivežė naujų idėjų ir lūkestį, kad TŪM programos lėšomis įkurtose naujose fizikos ir robotikos erdvėse progimnazijos mokiniai galės vykdyti panašias STEAM veiklas.

Skaidrutė Žukauskienė