Darbo pasaulis ir matematika

• Paskelbė : Lina Kačiulienė
  • Paskelbta: 2024-02-14
  • Kategorija: STEAM
    Kas yra gyvenimo aprašymas? Kodėl reikia mokėti apskaičiuoti atlyginimą? – tai klausimai, kuriais dalijasi 7 klasės mokiniai. Atsaknt į mokinių klausimus, sukurtas integruotų matematikos ir gyvenimo įgūdžių projektas „Darbo pasaulyje: gyvenimo aprašymas ir atlyginimo skaičiavimas‘“.
    Matematikos pamokose kartu su mokytoja Lina Kačiuliene mokiniai mokėsi skaičiuoti pareiginį ir tarifinį atlyginimą, aiškinosi mokesčių svarbą. Išmokę apskaičiuoti atlyginimo dydį, skaičiavimus perkėlė į Microsoft Exel programą ir sukūrė automatinę atlyginimo skaičiuoklę. Gyvenimo įgūdžių pamokose su mokytoja Dovile Kazakevičiene mokiniai nagrinėjo darbo pasaulio aktualias temas, aiškinosi gyvenimo aprašymo svarbą,  nagrinėjo gyvenimo aprašymų struktūrą ir motyvacinio laiško reikalvimus.
   Projekto metu įgytas žinias mokiniai galės pritaikyti ateityje. Kviečiame peržiūrėti mokinių atliktus darbus.