Tyrinėjam, kuriam ir...džiaugiamės!

Sausio mėnesį priešmokyklinių grupių ,,Drugeliai“, ,,Obuoliukai“ ir ,,Pelėdžiukai“ mokiniai atliko STEAM veiklą ,,Skęsta ar plūduriuoja?”. Šios projektinės veiklos aprašymas buvo išsiųstas Respublikinio priešmokyklinio ugdymo vaikų ir pradinio ugdymo mokinių projekto ,,IŠBANDAU“ sumanytojams. Taip pat išsiųsti ir ,,Drugelių“ kūrybiniai darbai - koliažai ,,Jūra“. Kūrybinei užduočiai atlikti jie pasirinko tuos pačius daiktus, su kuriais atliko bandymą. Vaikai noriai dirbo komandose, mokėsi susitarti tarpusavyje, mąstyti ir kurti.
    Mokiniams, atlikusiems tyrimą ir kūrybinį darbą, projekto organizatoriai įteikė padėkas. Taip pat buvo atsiųsta elektroninė STEAM projektinių darbų knyga, kurioje skelbiamas ir mūsų aprašytas tyrimas ir koliažai. Mažiesiems kūrėjams tai pirma patirtis būti įvertintiems!

Violeta Lekavičienė

Violeta Lekavičienė