Noras saugoti žemę

Kovo 20-21 d. (pavasario lygiadienio metu) kasmet dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Visas pasaulis mini Žemės dieną.
   Pasaulinę Žemės dieną paminėjo ir 1a klasės mokiniai su mokytoja Vidute Patlapiene. Kiekvienas mokinys savo mikliais pirštukais dėliojo, tepė, lipdė, plėšė, karpė ir lavindamas smulkiąją motoriką kūrė, vaizdavo pasaulį tokį, kokį norėtų matyti, išsaugoti. Išreiškė savo ir viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems svarbiausia: švarų orą, žemę, dirvožemį, vandenį ir gyvąją gamtą.
     Neterškime, nekenkime, o tausokime Žemę ir savo tvariu rūpesčiu Jai padėkokime.

1a klasės mokytoja Vidutė Patlapienė

Vidutė Patlapienė