Senos dainos - geros dainos

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2023-12-22
  • Kategorija: Renginiai
     Paskutinę dieną prieš kalėdines atostogas vyko tradicinis renginys - 5-8 klasių mokinių karnavalas "Senos dainos - geros dainos": scenoje pasirodė 20 senų gerų grupių, skambėjo geriausi jų šlageriai.
   Karnavalo nuotaiką pajausite žiūrėdami nuotraukas ir pastebėsite svarbiausią dalyką - dalyvauja visi. Kažkada, atgaivinus kalėdinių karnavalų tradiciją Progimnazijoje, dalyvaudavo  vos keletas klasių, o ir iš jų  - tik drąsiausi mokiniai. Dabar dalyvauja visi - visi klasės mokiniai turi savo vaidmenį: kas pagrindinį, kas - medžio ar gėlės, bet visi turi šventę, visi yra scenoje. O kiek meilės ir darbo  į pasiruošimą įdeda klasių vadovės - kaip palaiko savo klasę, kaip džiaugiasi, kai pasirodymas pavyksta. Šiais metais atgimė dar viena tradicija - mokytojų pasirodymas. Šį kartą - tai "Mokinukės".
    Kas laimėjo prizines vietas? Ne taip ir svarbu. Turėjome gražią bendruomenės šventę, po jos smagią kalėdinę diskoteką. Su gera nuotaika sutiksime gražiausias metų šventes.
     Laimingų Naujųjų :)

Pavaduotoja Lina Bartkevičienė