Ir vėl RUGSĖJIS!

• Paskelbta: 2023-09-06
  • Kategorija: Renginiai
     Apsisuko dar vienas ratas, į Progimnaziją gražinęs vaikų klegesį, mokytojų šypsenas, vadovėlių lapų šnaresį. Rugsėjo 1-ąją tradiciškai nuskambėjo pirmasis naujų mokslo metų skambutis, kuris šiais metais į Progimnaziją sukvietė daugiau nei tūkstantį mokinių.
     Šie mokslo metai ypatingi, nes Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija švenčia 45 – ąjį jubiliejinį gimtadienį. Džiaugiamės, kad pirmąją mokslo metų dieną pasveikinti ir palinkėti sėkmingo starto mokytojams ir mokiniams atvyko palinkėti Lietuvos Respublikos seimo narė Silva Lengvinienė. Smagu, kad šventinį rugsėjo 1-osios rytą sėkmės mokiniams linkėjo Kaišiadorių rajono meras Šarūnas Čėsna ir Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Karolis Petkevičius.
     Linkime visai didelei Progimnazijos bendruomenei sėkmingų mokslo metų, naujų žinių, draugų šypsenų ir pozityvių minčių.

Pavaduotoja Miglė Balčiūnaitė Kazanavičienė

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė