Atnaujintoms programoms - nauji vadovėliai

• Paskelbta: 2023-04-18
  • Kategorija: Renginiai
     Ruošdamiesi dirbti pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas mokytojai susiduria su naujais iššūkiais. Kyla klausimų, kaip sklandžiai ir organiškai mokymo procese apimti kompetencijų ugdymą, kaip ir kokiais įrankiais organizuoti vertinimą ir įsivertinimą, kaip individualizuoti ir paskirstyti užduotis.
   Leidyklos „Baltų lankų vadovėliai“ autorių kolektyvas savo žiniomis ir patirtimi prisideda prie šiuo metu mokytojams aktualių klausimų sprendimo. Balandžio 12 dieną Progimnazijos konferencijų salėje įvyko leidyklos „Baltų lankų vadovėliai“ atstovų susitikimas su Progimnazijos pradinių klasių, istorijos, fizikos, biologijos ir gamtos mokslų mokytojais. Renginio metu buvo pristatyti pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas rengiami vadovėliai. Lektoriai supažindino su vadovėlių sandara, metodiniais ypatumais ir galimybėmis, papasakojo apie medžiagos bei užduočių diferencijavimą, projektinę veiklą.
     Bibliotekos organizuotas susitikimas su vadovėlių rengėjais yra svarbus, rengiantis diegti atnaujintą ugdymo turinį.
                                                                           Bibliotekininkė Kristina Putnikienė

Kristina Putnikienė