Vaikas, ekranas, mokykla

• Paskelbta: 2023-02-15
  • Kategorija: Renginiai
     2023 m. vasario 7 d. daugelis pasaulio šalių minėjo jau 20-ąją Saugesnio interneto dieną! Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyksta visą savaitę – tam skirta Saugesnio interneto savaitė.
    Progimnazijoje Saugesnio interneto savaitę minėjome informacinių technologijų ir žmogaus saugos pamokų metu (mokytoja L. Babenskienė). Veiklos buvo skirtos atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinant saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Penktokai išklausė edukacinę pamokėlę „Žalingas turinys internete, internetinės patyčios“, vėliau smagiai rinko meškučius naudodami mobiliąją programėlę „Saugesnis internetas. Šeštokai bandė tapti interneto genijais Google žaidime „INTERLAND: Būk interneto Genijus“. 8b klasė nuotoliniu dalyvavo konferencijoje „Vaikas+ekranas+mokykla=?“. Septintokai pasitikrino, ar geba naudotis internetu saugiai, naudojant „Quizizz“. Ilgųjų pertraukų metu visi norintys 5-8 klasių mokiniai dalyvavo bibliotekoje vykusioje „Kahoot“ viktorinoje, organizuotoje bibliotekininkės Ievos Lukšienės.

Informacinių technologijų mokytoja Lina Babenskienė

Kristina Putnikienė