Kalėdinis anglų kalbos PROTMŪŠIS

• Paskelbta: 2022-12-18
  • Kategorija: Renginiai
     Gruodžio 15 d. Progimnazijoje vyko 7-8 klasių mokinių Kalėdinis anglų kalbos protų mūšis "Christmas is coming", kuriame dalyvavo 54 mokiniai. Šio smagaus renginio tikslas skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias apie Kalėdų tradicijas visame pasaulyje.
   Protmūšį sudarė 5 užduotys. Pirmiausia, kiekviena komanda turėjo parodyti savo išradingumą galvodama komandos pavadinimą bei prisistatymą. Vėliau dalyvavo viktorinoje, kurioje teko atsakinėti į pačius netikėčiausius klausimus, iš pabirusių raidžių sudėlioti su Kalėdomis susijusius žodžius, atlikti skaitymo užduotį apie Kalėdų giesmę. Bene daugiausiai intrigos buvo, kai išgirdus žinomų Kalėdinių dainų ištraukas, reikėjo parašyti tikslų pavadinimą.
     Nors mokiniai ir susidūrė su iššūkiais atlikdami pačias netikėčiausias užduotis, renginio metu nestigo šypsenų, gerų emocijų, bendradarbiavimo.

Diplomais apdovanoti šios 7-8 klasių komandos:

I vieta – 7d klasės komanda: Aida Stanislauskaitė, Akvilina Šadurskaitė, Gabija Blažytė, Dovydas Žilinskas, Matas Jasiūnas ir Kajus Čepulionis.
II vieta – 7a klasės komanda: Kostas Jarunavičius, Ieva Tetenskaitė, Austėja Butrimavičiūtė, Džeralda Jankauskaitė, Ugnė Sušinskaitė ir Gabija Adukonytė.
III vieta – 7e klasės komanda: Rimvilė Kazlauskaitė, Vakarė Sasnauskaitė, Goda Lekavičiūtė, Matas Liaudinskas, Ugnius Miliukas ir Erlandas Gutavičius.

I vieta – 8c klasės komanda: Vytautė Janulytė, Greta Morozovaitė, Emeida Sladkevičiūtė, Domas Mikšėnas, Austėja Lukševičiūtė ir Linas Babeckas.
II vieta – 8a klasės komanda: Mija Gervickaitė, Justas Stonys, Viltė Kačinskaitė, Gelmė Milaknytė, Ugnė Mikalajūnaitė ir Aivaras Liaudenskas.
III vieta – 8e klasės komanda: Emma Elizabeth Redhead, Gabija Davalgaitė, Danielė Žilytė, Skaistė Filmanavičiūtė ir Rokas Kiškionis.

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems protmūšio dalyviams bei kviečiame savo jėgas išbandyti kitais mokslo metais.
                                                                                                                                 Anglų kalbos mokytojos

Lina Kasperavičienė