Pradinukų konkursas „Dienai už mokyklos garbę“

  • Paskelbta: 2022-11-11
  • Kategorija: Renginiai
     Lapkričio 9 -10 dienomis Progimnazijoje vyko 1 - 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas Dienai už mokyklos garbę. Konkurso tikslas – puoselėti meninio žodžio supratimą, ugdyti mokinių  kūrybiškumą, viešąjį kalbėjimą, mokytis perteikti skaitomo kūrinio nuotaiką, lavinti sceninę laikyseną.
     Šiais metais konkurse dalyvavo gausus būrys  skaitovų. Net 40 mokinių iš dvidešimties pradinių klasių noriai, įtaigiai, išraiškingai deklamavo eiles. Konkurso dalyvius vertino trys komisijos narės: progimnazijos logopedė Jūratė Grinkevičienė, bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė ir pradinių klasių mokytojos Asta Paulauskienė bei Elena Šiurkienė. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.  
    Dėkojame skaitovams už meniškus pasirodymus, o mokytojams ir tėveliams už patarimus ir pagalbą ruošiantis konkursui. Šiais metais rajoniniame meninio skaitymo konkurse progimnaziją atstovaus net 12 mokinių iš 1 - 4 klasių.   
Sveikiname I etapo nugalėtojus:
1c klasės mokinius Marką Horbačauską ir Jorį Kondratavičių (mokytoja Aušra Černiauskienė),
1d klasės mokines Simoną Kazlauskaitę ir Gretą Dzedulionytę (mokytoja Nijolė Šatrauskienė),
2b klasės mokinę Lėją Valatkevičiūtę (mokytoja Loreta Statkutė),
2d klasės mokinius Adrijų Tiukšą ir Domą Lodą (mokytojas Antanas Noreika), 3b klasės mokinę Gustę Markevičiūtę (mokytoja Lina Alionienė),
3c klasės mokinę Emiliją Plyčiūtę (mokytoja Daiva Matačiūnienė),
3d klasės mokinį Vilių Vakarį Kašelionį  (mokytoja Aušra Samoškaitė),
4c klasės mokinę Guosnę Džekčioraitę (mokytoja Jolita Aleknavičiūtė),
4e klasės mokinius Patriciją Žiužnytę ir Domą Narbutą (mokytoja Jūratė Šeškevičienė). 
Laureatams linkime sėkmės dalyvaujant meninio skaitymo konkurse II etape.    

Autorius:
Vilija Možeikienė, Rasa Rimkuvienė

Nuotraukos:
Vilija Možeikienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos