Sausio 13 - osios minėjimas

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2022-02-17
  • Kategorija: Renginiai

Sausio 13- oji ypatinga diena kiekvienam lietuviui. Ši diena kasmet primena iškovotą pergalę – Lietuvos laisvę ir jos didvyrius – Laisvės gynėjus bei stiprina tikėjimą Lietuvos ateitimi. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos kiemuose ketvirtadienį, Sausio 13- ąją, liepsnojo simboliniai laisvės laužai, skambėjo patriotinė muzika, languose degė žvakelės.

Lygiai 8 valandą 3e klasės mokinė Patricija Žiužnytė sugiedojo Tautinę giesmę, o suėję į klases klausėme 8a klasės mokinių Godos Bartninkaitės ir Luknės Venskutės radijo reportažo. Taip mes, Progimnazijos bendruomenė, minėjome svarbią Lietuvai datą ir kiekvienas širdyje dėkojome tiems, kurie vardan Lietuvos ir mūsų visų laisvės paaukojo savo gyvybes

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė