Mokymasis už mokyklos ribų - „Bičių pamokos“ 8 klasių mokiniams

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2022-02-14
  • Kategorija: Renginiai

VšĮ Gamtos paveldo fondas įgyvendina Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą ,,Etninės kultūros paveldo išsaugojimas ir turizmo plėtra drevinės bitininkystės regione“. Progimnazijos mokiniai kartu su biologijos mokytoja Janina Krutkevičiene dalyvavo šio projekto veiklose.
  Rugsėjo 29 d. grupelė aštuntokų vyko į Dzūkijos Nacionalinio parko lankytojų centrą. Čia laukė susitikimas – prisilietimas prie naujo leidinio rankraščio „Bičių pamokos“ pristatymo. Mokiniai dalyvavo „Bičių botanika“, „Ką jaučia bitės“ grupių veiklose, susipažino su leidinio „Bičių pamokos“ skyriais, užduotimis, rinko geriausią leidinio viršelį. Aštuntokai netradicinio ugdymo dienos popietę praleido Musteikos kaime esančiame bitininkystės muziejuje, dalyvavo edukacijoje apie drevinės bitininkystės tradicijas Dzūkijos regione. Dalyvaudami projekto veiklose mokiniai susipažino su dalele etnokultūrinio Lietuvos paveldo – bitininkystės tradicijomis. Namo visus lydėjo natūraliausio, išskirtinio medaus skonis ir darbštumo pamokėlių įspūdžiai.

Biologijos mokytoja Janina Krutkevičienė