Diena be mokyklinės kuprinės

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2022-02-17
  • Kategorija: Renginiai

Niūrus ir lietingas oras už lango dar ne priežastis liūdėti! Taip nusprendė Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai. Kai mūsų tiek daug ir visi tokie kūrybingi, jokie žiemos lietūs neturi teisės gadinti nuotaikos, nes jiems paprasčiausiai tai nepavyks. Sausio 28 dieną Mokinių komitetas nusprendė paskelbti ,,Diena be mokyklinės kuprinės” ir šios idėjos įgyvendinimui pritraukti kuo daugiau progimnazijos mokinių.
Džiugu, kad pirmas blynas liko neprisvilęs! Visą dieną progimnazijoje šurmuliavo džiugiai nusiteikę mokiniai ir mokytojai. Šypsenos, o kartais ir skardus juokas lydėjo prasilenkiant koridoriuose ir žvilgtelint į draugo ,,kuprinę”, kurių tądien buvo pačių įvairiausių. Mokiniai į progimnaziją atkeliavo knygas susidėję į parduotuvės krepšius, į statybinių įrankių dėžes, kiti jas saugiai atsivežė lėlių vežimėliuose, atsinešė lėlių lagaminuose ar dokumentų saugyklose. Prireikė net progimnazijos darbuotojo Juozo pagalbos, kai saugiai į lagaminą sudėtos knygos jame tiesiog ,,užsitrenkė”. Apibendrinant galima pasakyti, jog progimnazijoje tiesiog yra gera matyti žaidžiančius ir besidžiaugiančius vaikus! Linkime visiems visur ir visada kurti tik geras emocijas ir įvairiausiose talpyklose jas visur neštis kartu!

Socialinė pedagogė Audronė Bilydienė