Didžiuojamės LAISVE!

• Paskelbta: 2023-01-13
  • Kategorija: Renginiai
     Šiandien, sausio 13-ąją, minime ypatingą – Laisvės gynėjų dieną. Šių dienų kontekste 1991 m. įvykiai tampa dar ryškesni, o laisvės gynėjų iškovota pergalė tampa dar brangesnė.
    Progimnazijos korpusų kiemuose šiandien tradiciškai degė laužai, skambėjo patriotinės dainos, languose plazdėjo atminimo žvakelių liepsnos. Kiekvienais metais Progimnazija prisijungia prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Lygiai 8 valandą visi kartu sugiedoję Tautinę giesmę mokiniai ir mokytojai skubėjo į klases. Pirma pamoka visose Progimnazijos klasėse prasidėjo mokinių skaitomu V. V. Landsbergio tekstu „Sausio sniegenos“.
     Taip mes, Progimnazijos bendruomenė, minėjome svarbią Lietuvai datą ir kiekvienas širdyje dėkojome tiems, kurie vardan Lietuvos ir mūsų visų laisvės paaukojo savo gyvybes.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Miglė Balčiūnaitė Kazanavičienė

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė