Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

• Paskelbta: 2023-02-21
  • Kategorija: Renginiai
     Žiemos kalendoriaus lapelių liko vos keli... Taip nekantru kuo greičiau pasveikinti pavasarį! Užgavėnių šventė – puiki proga linksmai atsisveikinti su žiema ir duris atverti pavasariui.
     Vasario 21 dienos popietę Progimnazijos mokiniai ir mokytojai taip ir padarė! Visi kartu, pasipuošę tradiciniais Užgavėnių kostiumais, veidus pasidabinę plačiomis šypsenomis „varė žiemą iš kiemo“. Nors šaltukas nenorėjo lengvai pasiduoti ir vis taikėsi įžnybti į žandus, tačiau gera nuotaika šį kartą buvo daug stipresnė. Vadovaujami mokytojos Rasos Zaksienės mokiniai ir mokytojai sukosi rateliuose, varžėsi fizinio ugdymo mokytojų Justino ir Gabrielės organizuojamose rungtyse, vaišinosi pagrindiniu šventės atributu – blynais, šildėsi mokytojos Rasos Vilimienės vaistažolių arbatėle... O kokiu delikatesu tapo čia pat, ant laužo, mokytojo Gintauto Kandratavičiaus ir direktoriaus kepama kiaušinienė!!! Šventės metu buvo iškepta ir suvalgyta 250 kiaušinių! Na ir svarbiausia – skanduojant “Žiema, žiema bėk iš kiemo“, laikantis visų saugumo reikalavimų, vadovaujant mokytojui Arvydui Stalerūnui, buvo sudegintas pagrindinis Užgavėnių atributas – Morė.
      Tikime, kad žiemą išvarėme ir jau labai greitai atversime langus pirmiesiems saulės spinduliams.
      Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, buvusiems ir šėlusiems drauge.
                                                            Šventės organizatoriai

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė