Poezijos popietė

• Paskelbta: 2023-03-28
  • Kategorija: Renginiai
    Žodis poezija įvairiom Europos kalbom skamba labai panašiai ir jos tikslas tas pats - paliesti žmogaus sielą, ją pažadinti ar nuraminti...Kovo 21 dieną buvo puiki galimybė susitikti su poezija - šią dieną švenčiama pasaulinė Poezijos diena.
   Pilnutėlė salė klausytojų, beveik pusšimtis skaitovų... Mokiniai skaitė ne tik savo kūrybos eilėraščius  lietuviškai, eilės skambėjo anglų, rusų, prancūzų, latvių kalbomis. Ypatingą nuotaiką kūrė muzika - popietėje grojo Austėja ir Ugnius Būtėnai.
   Mokiniai, pristatę savo eilėraščius bei skaitę eiles keliomis užsienio kalbomis, buvo apdovanoti padėkomis.Ypatinga padėka mokytojai Elvyrai Verbickaitei, kuri organizavo šį renginį. Dėkojame visiems mokytojams padėjusiems mokiniams ruoštis poezijos popietei.
    Tikimės, kad meilė poezijai neišblės ir poezijos popietė sukvies visus ir kitą pavasarį.

Rusų kalbos mokytoja H. Jagminienė

Jovita Baubonienė