Atgal į mokyklą

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2023-06-07
  • Kategorija: Renginiai
     „Atgal į mokyklą“ – visos ES mastu vykdomas, jau tradiciniu tapęs, projektas, kurį nuo 2013 m. kasmet  įgyvendina Užsienio reikalų minsterija (URM) bendradarbiaudama su kitomis valstybės institucijomis. Šio projekto tikslas – suteikti galimybes mokiniams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.
     Dar kovo mėnesį Progimnazija registravosi dalyvauti URM organizuojamoje iniciatyvoje, o birželio 6 d. projekto „Atgal į mokyklą“ vykdytojai jau susitiko su 7 klasių mokiniais, paliko daug dovanų progimnazijos mokiniams.