Piešinių konkursas "Bičiulis žalia uniforma"

Spalio 4 d. priešmokyklinio ugdymo grupės "Obuoliukai" ir "Drugeliai" dalyvavo Kaišiadorių rajono mokinių piešinių konkurse "Bičiulis žalia uniforma" ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėse. Mūsų mokyklos auklėtiniai Jonas Matiukas ir Milena Maniukaitė, lydimi mokytojų, vyko į Kaišiadorių švietimo ir sporto centro jaunimo centrą "Mazgas", kur vyko rajoninio piešinio konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Džiugu, kad pelnėme  II ir III vietas.
    Vaikai dar kartą susipažino su policijos pareigūnų profesija, pabendravo su policijos rėmėju - šuniuku Amsiumi.
                                                                                                                      Živilė Gibaitė Matiukienė

Živilė Gibaitė-Matiukienė