Stebuklingi sniego džiaugsmai

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, kartu su mokytojomis, toliau vykdo tęstinį gamtamokslinį projektą „Mažojo gamtininko kelionė“. Visą vasario mėnesį, taikydami STEAM idėjas, ieškojome atsakymų į klausimus: „Kaip susidaro ledas, sniegas?“,  „Koks jis būna, ir kodėl tirpsta?“, „Kaip pasigaminti dirbtinį sniegą?“. Atlikdami bandymus, aktyviai veikdami, eksperimentuodami vaikai sužinojo daug naujo, atvėrė sau neregėtą, nuostabų atradimų pasaulį. Džiaugsmingu atradimu vaikams tapo tai, kad patys galėjo pasigaminti dirbtinį sniegą, kurį vėliau spalvino įvairiomis spalvomis, o taip pat iš dirbtinio sniego statė besmegenius. Džiaugiamės, kad atliekant įvairias veiklas vaikai patyrė daug džiugių emocijų, o stebėjimai ir bandymai padėjo rasti atsakymus į daugelį mums rūpimų klausimų.
Baigiantis žiemai, skubėjome dar pasidžiaugti ir pramogomis gryname ore - žaidėme su sniegu, ridenome sniego kamuolius, lipdėme besmegenius, mėtėmės sniego gniūžtėmis, kasėme sniego kalnelius ir voliojomės sniego pusnyse. Pramogos ,,Stebuklingi žiemos džiaugsmai“ buvo nuspalvintos vaikišku džiaugsmu, naujais potyriais, teigiamomis emocijomis ir noru būti sveikiems ir stipriems.

Vaizdo įrašo „Stebuklingi sniego džiaugsmai“ nuoroda

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Šiaulienė