Susitikimas su rašytoja Neringa Tik

„Kai balti sniego patalai užkloja laukus, o žalios eglės užsideda baltas kepures, tada ateina žiema, tokia graži, tokia balta…“. Belaukdami pačių gražiausių metų švenčių - Kalėdų, pasinėrėme į stebuklingų pasakų labirintus. Gruodžio 2 d. priešmokyklinių ugdymo grupių „Pelėdžiukai“, „Drugeliai“ ir „Obuoliukai“ vaikai ir 1b klasės mokiniai susitiko su stebuklingų pasakų kūrėja Neringa Tik. Edukacinės pamokos „Noriu pasakos“ metu rašytoja pristatė savo knygas, parodė dailininko pieštus originalius piešinius, papasakojo apie knygos kelią iki skaitytojo rankų.
Mokiniai įdėmiai klausėsi, stengėsi išgirsti, ką pasakoja rašytoja, nes vėliau jie turėjo atsakyti į visus klausimus apie pasakas. Vėliau rašytoja Neringa vaikus įtraukė į kūrybinį procesą: visi kartu kūrė pasaką ir ją inscenizavo. Pabuvę pasakų herojais, vaikai gavo dovanų iš stebuklingo lagamino autorės kurtą pasakaitę.
PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė