Išvyka į Rumšiškių liaudies buities muziejų

Džiaugiantis paskutinėmis pavasario dienomis, priešmokyklinių ugdymo grupių „Drugeliai“ ir „Obuoliukai“ vaikučiai kartu su mokytojomis Živile, Enina, Lijana ir padėjėjomis Dalia ir Nijole, vyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų.
     Atvykus mus pasitiko arkliukai, su kuriais turėjome galimybę pasivažinėti po muziejaus teritoriją. Taip pat visi kartu dalyvavome smagiame ir įdomiame edukaciniame užsiėmime „Vaikų žaidimai, pasakos, dainos...“. Užsiėmimų metu vaikai žaidė įvairius senovinius žaidimus, dainavo liaudies daineles. Sužinojo, kokius anksčiau darbus žmonės dirbo ir patys juos išbandė (lukšteno pupas, valė vilną, mušė sviestą, lygino drabužius). Taip pat turėjo galimybę apžiūrėti senovinius žaislus. Pabaigoje visi drauge kūrė pasaką apie tai, ką šiandien sužinojo ir pamatė.
     Vaikams gryname ore pasivaišinus, vykome namo kupini geriausių emocijų bei įspūdžių.

PUG mokytoja Lijama Kajauskaitė