Edukacija „Vėjų fėjų“ sodyboje

Besidžiaugdami paskutinėmis mokslo metų dienomis priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ vaikai, kartu su mokytoja Danguole ir padėjėja Inga, lankėsi edukacinėje sodyboje „Vėjų fėja“ bei dalyvavo teatralizuotoje šventėje „Indėniukų fiesta“.
     Edukacijos metu susipažinome su senąja indėnų kultūra, pažinome jų vertybes, gyvenimo būdą, papročius ir patys tapome pačiais tikriausiais indėnais. Pasivadinę indėniškais vardais, sukūrėme simboliais dekoruotas galvyčių juostas. Visi drauge išmokome indėnišką mankštelę, indėnišką pasisveikinimą, dainelę, lietaus ritualą bei išmėginome savo vikrumą, taiklumą, proto lankstumą smagiose varžytuvėse. Taip pat pasigaminome indėniškus talismanus - žaisliukus „Suktukus“, kurie saugos mus ir padės šventę atminti dar ilgai. Pabaigoje visi kartu vaidindami sekėme pasaką „Pagrandukas“ bei ieškojome ir suradome lobį. Linksmai pažaidėme natūralios gamtos apsuptyje sukurtose žaidimų erdvėse, susipažinome su šioje sodyboje gyvenančiais gyvūnėliais, juos pamaitinome.
      Linksmai praleidome laiką, patyrėme daug įspūdžių ir teigiamų emocijų.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja Danguolė Šiaulienė