Kandidatai pristatė naujas idėjas

Saulėtą rugsėjo 26-osios popietę Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos aktų salėje vyko kandidatų į Mokinių prezidento postą debatai. Juose dalyvavo trys aštuntų klasių mokiniai: Irūna Žilinskaitė, Rusnė Stankevičiūtė ir Raigardas Kriugžda. Debatus moderavo MAK'o narės: Viltė Sinkevičiūtė, Gabija Blažytė  bei Ula Girdžiūtė.
    Į aktų salę gausiai susirinkusiems progimnazijos mokiniams, mokytojams, administracijos atstovams kandidatai pristatė savo programas, išryškino pagrindinius planuojamos veiklos akcentus. Debatų metu turėjome puikią galimybę ne tik susipažinti su kandidatais, jų planuojama veikla, bet ir užduoti rūpimų, aktualių klausimų.
     Džiugu, jog visi trys kandidatai yra drąsūs, aktyvūs, turintys daug puikių idėjų ir planų jiems įgyvendinti.

Primename, jog rinkimai į Mokinių prezidento postą vyks rugsėjo 28 dieną (ketvirtadienį). Rezultatai bus paskelbti po 5 pamokų.

Kviečiame aktyviai dalyvauti Mokinių prezidento rinkimuose!!!

Lina Kasperavičienė

Lina Bartkevičienė