Pozityvi socializacija - raktas į sėkmę

Žymaus lenkų pedagogo J. Korczako nuomone, vaikas yra asmuo, žmogus, turintis neįkainojamą prigimtinę vertę ir orumą. „Nėra vaikų, yra žmonės“, – sakė jis. Suaugusieji žavimės jais, tačiau, kartu suprantame, kokie jie trapūs, pažeidžiami, kasdien susiduriantys su daugybe iššūkių.
     Mokinių komiteto nariai į svečius pasikvietė lektorę Gintarę Razulevičiūtę, kad sužinotų, kaip išmokti jaustis laimingesniems, gebėti sėkmingiau spręsti iškilusias problemas, lengviau susidoroti su įvairiais gyvenimo iššūkiais bei negandomis, mokytis nepasinerti į pesimizmą ar depresiją. Gintarė pasidalino daugybe pavyzdžių, kaip galima išmokti labiau pasitikėti savimi, gebėti tyrinėti problemą, vadovautis sveiku protu, išmintimi, į užklupusią problemą pažvelgti kūrybiškai.
     Susitikimui einant į pabaigą Gintarė akcentavo, kad sėkminga mokinio socializacija būna tik tuomet, jeigu jis pats to siekia ir nori.
     Mokinių komitetas nuoširdžiai dėkoja lektorei Gintarei už pasidalinimą savo žiniomis.

Mokinių komitetas

Lina Kasperavičienė