Į mokyklą (NE)visada su mokykline kuprine

Kovo 8-oji Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje buvo kupina renginių: moterys ir merginos buvo pasveikintos Tarptautinės moters dienos proga, vyko geografijos konkursas "Mano gaublys", tarpklasinės krepšinio varžybos, tačiau išradingiausiems mokiniams smagiausia buvo dalyvauti Mokinių komiteto surengtoje akcijoje "Diena be kuprinės"
     Lagaminas, įrankių dėžė, vaikiška kėdutė ar karutis, šiukšlių maišas ar pagalvė ir tai tik keletas daiktų, kurie "Dienos be kuprinės"  metu pakeitė mokyklines kuprines.  Nemažai mokinių nepatingėjo ir parodė savo kūrybiškumą prisijungdami prie šios smagios iniciatyvos.
      Mokinių komiteto atstovai dėkoja už originalias kuprines ir kviečia aktyviai dalyvauti kitose akcijose.
                                       Anglų kalbos mokytoja Lina Kasperavičienė

Lina Kasperavičienė