Mokiniai apie mokinius mokykloje

Paskutiniąją kovo mėnesio dieną, penktadienį, šeštos pamokos metu buvau susitikusi su Mokinių komitetu ir juos kuruojančia mokytoja Lina pasikalbėti apie mokinius mokykloje. Pradžioje jiems pristačiau dar rudenį atlikto 5-8 klasių mokinių tyrimo „Individuali mokinio pažanga“ rezultatus. Paskui mokiniai dirbo grupėse ir diskutavo apie tai, „ Kas mokinius labiausiai motyvuoja mokytis?“, „Dėl ko mokiniai nebenori mokytis?, „Svarbiausi tikslai paauglystės amžiuje“, „Mokinių tarpusavio konkurencija. Pliusai? Minusai?“ bei „Mokinių komiteto vaidmuo, kuriant mokinių gerovės jausmą mokykloje“. Kaip visada, mokiniai pilni idėjų, įdomių minčių, jie puikiai jaučia aplinką ir gerai supranta, kas ir kaip, bei, ką reikėtų daryti, kad būtų dar geriau. Buvo įdomu ir prasminga. Ačiū visiems dalyvavusiems už tai.
                                       Psichologė Aida

Aida Rakauskienė