Leisk įkvėpt man gryno oro

Jau šį penktadienį minėsime Tarptautinę dieną be automobilio, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai. Kviečiame ir Kaišiadorių gyventojus asmeniškai prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, atsisakant važiavimo automobiliu ir pasirenkant mažiau orą teršiantį visuomeninį transportą, dviračius, keliavimą pėsčiomis.
     Kiekvieną rytą automoblių aikštelėje prie Progimnazijos susidaro spūstys - visi nori savo vaikus atvežti iki pat mokyklos durų. Kažkodėl net gražiu oru nenorime, kad vaikai pasivaikščiotų, kad prieš pamokas smegenys gautų deguonies. Vietoj to po mokyklos langais sukuriame išmetamųjų dujų kamuolius, kuriais pirmą pamoką kvėpuoja tie patys mūsų vaikai.

Matydami šią problemą MAK'o (Mokinių aktyvo komitetas) nariai rugsėjo 22-ąją (ir kitas dienas po to) visą Progimnazijos bendruomenę kviečia būti bendruomeniškais ir tegul nors tądien mokyklos automobilių aikštelė būna tuščia.

Mokinių aktyvo komitetas

Lina Kasperavičienė