Spalvų savaitės atgarsiai

Ar kada nors esame pagalvoję apie spalvų įtaką žmogui bei aplinkai. Mokslininkai įrodė, kad vizualiai matomos spalvos nesąmoningai veikia mūsų mąstyseną, jausmus ir emocijas, o tuo pačiu ir tai, kaip mums sekasi mokytis ar dirbti.
     Norėdami išsiaiškinti, ar tikrai spalvos veikia mūsų emocijas, kovo 27-31 dienomis Mokinių komitetas inicijavo akciją "Spalvų savaitė". Džiugu, kad dauguma progimnazijos bendruomenės narių aktyviai įsitraukė į siūlomas veiklas: kiekvieną dieną rengėsi nurodytomis spalvomis, dailės pamokose naudojo tik tos dienos spalvas, klasės valandėlių metu atliko pačius įvairiausius spalvų testus, analizavo gautus atsakymus, domėjosi spalvų reikšmėmis.
      Dėkojame mokiniams, mokytojams, administracijai, personalo darbuotojams už aktyvų dalyvavimą spalvų savaitėje, šypsenas ir smagią nuotaiką.
     Kartu mes JĖGA!!!

Lina Kasperavičienė