Pasaulinė gyvūnų diena

Šiais metais Pasaulinę gyvūnų dieną minėjome kartu su afrikinėmis sraigėmis. Ši netradicinė edukacija aplankė ne tik progimnazijos priešmokyklinukus, tačiau užsuko ir pas mažuosius „Kodėlčiukų“ grupės ugdytinius į Antakalnio skyrių.Vaikai labai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie afrikinių sraigių laikymą namuose, jų priežiūrą, mitybą, draugystę bei žaidimus. Edukaciją vedė sraigių mylėtojas ir augintojas Audrius, kuris labai nuoširdžiai pasakojo apie šių gražuolių atsiradimą jo šeimoje, „susirgimą sraigių liga“ bei meditaciją stebint jų ramybę.
     Vaikai (ir mokytojos) turėjo galimybę ne tik pasigrožėti šiomis didžiulėmis sraigėmis, stebėti kaip jos valgo įvairias daržoves, tačiau ir drąsiai laikė jas delne. Pojūčiai buvo skirtingi: vieniems kuteno, kiti jautė šaltį, dar kitiems buvo labai malonu – visiems paliko įspūdį.
      Labai dėkojame Afrikinių sraigių veislynui už meilę gyvūnams, apsilankymą pas mus ir nepamirštamus įspūdžius!
                                                                                              Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

IUG mokytoja Vilija Kudrevičiūtė