Medžių pasaulis iš arti

1c klasės mokiniai pasaulio pažinimo pamokoje prisiminė ir susipažo su Lietuvoje augančiais medžiais, jų sandara, rūšimis. Pratęsdamos ir gilinadamos šios pamokos mokinių žinias, 1c klasės mokytoja Aušra Černiauskienė kartu su bibliotekininke Rasa Rimkuviene bibliotekoje vykdė integruotą veiklą „Medžių pasaulis iš arti“.
     Mokiniai skaitmeninių priemonių platformomis bei naudodamiesi informacinėmis technologijomis dar kartą pasitikrino jau turimas žinias ir sužinojo naujų dalykų apie medžių pasaulį. Integruotoje veikloje mokiniai dalyvavo 5 komandose: Beržų, Klevų, Kaštonų, Liepų ir Ąžuolų. Veiklą sudarė trys dalys: medžių, lapų, žiedų ir vaisių atpažinimas; žodžių apie medžius sudėjimas iš pabirusių raidžių. Paskutinė veiklos dalis, mokinių kūrybiniai darbai: keturi medžiai, pasirenkant 4 metų laikus arba 4 medžių pavadinimus, užėmė daugiausiai laiko. Integruota veikla truko 3 pamokas, tačiau mokiniai niekaip nenorėjo palikti bibliotekos patalpų.
       Patyriminės veiklos netradicinėje aplinkoje mokiniams tinka ir patinka.

Rasa Rimkuvienė, Aušra Černiauskienė

Rasa Rimkuvienė