Žaliojo raštingumo kūrybinės dirbtuvės

Mažieji ikimokyklinio ugdymo grupės „Kodėlčiukai“ vaikai  jau du kartus dalyvavo Žaliojo raštingumo organizuojamose nuotolinėse edukacijose – kūrybinėse dirbtuvėse.
    Siekiame nuo pat mažens vaikams diegti meilę gamtai, rūšiavimo bei perdirbimo svarbą, todėl kūrybinėms veikloms rinkomės gamtines bei antrines popieriaus žaliavas. Pirmosios edukacijos metu, kuriant rudens paveikslą, vaikai darbavosi grupelėmis – iš pačių vaikų surinktų lapų, šakų, gilių, uogų, samanų kūrė medžius, kurie vėliau buvo eksponuojami darželio kieme. Antrose kūrybinėse dirbtuvėse užduotis vaikams buvo sukurti žibintus. Jų gamybai puikiai tiko vaikų surinkti ir išdžiovinti medžių lapai bei iš spaustuvės gautos popieriaus atraižos. Visi kruopščiai darbavosi, mėgavosi kūrybine laisve bei pasiekė tikslą – kiekvienas namo išsinešė po nuostabų žibintą.
Labai džiaugiamės, kad į šiuos gamtosauginius projektus įtraukiami ir patys mažiausieji.
                                                                              Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija Kudrevičiūtė

IUG mokytoja Vilija Kudrevičiūtė