Žemė - mūsų namai

Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių aplinkosauginių švenčių. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose, išskyrus poliarines sritis. Ši diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą.
      Progimnazijoje 6 klasių mokiniai dalyvavo integruotose gamtos (mokytoja Gražina Ruginienė) ir bibliotekos (bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė) pamokose tema – ,,Žemė – mūsų namai. Mokiniai savo žinias ir loginį mąstymą pademonstravo Kahoot protmūšyje. Žemės dienos edukacijomis, diskusijomis norima paskatinti mokinius saugoti tai, kas visiems mums svarbiausia. Žemės dienos tikslas – ne tik atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į aplinką, klimato atšilimo keliamas problemas, neatsakingą vartojimą, bet ir skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Chemijos - gamtos mokytoja Gražina Ruginienė

Gražina Ruginienė