Geri darbai Grabuciškių miške

Jau daugelį metų bendradarbiaujant su miškų uredija vyksta tradicinės Gamtosauginės mokyklos veiklos - darbas miške: inkilų kėlimas, miško sodinimas, miško švarinimas.
   Kovo 19 dieną progimnazijos septintokai Grabuciškių miške iškėlė 17 inkilų uoksiniams  paukščiams - tai miškininkų Sauliaus Mitkaus ir Žilvino Kemžos praktikos pamoka mokiniams: kaip teisingai iškelti inkilą,  į kurią pusę nukreipti inkilo landą, kaip atrodo suopio lizdas.
    Iškėlę inkilus mokiniai aplankė Karčiupio miško ąžuolą - botaninį gamtos paveldo objektą. Jam apkabinti prireikė  šešių žmonių rankų. Ąžuolo kamieno apimtis 5,95 m. aukštis 35 m.
     Vėliau visus nudžiugino graži mokinių iniciatyva: jie pakelėse surinko plastiko, stiklo butelius, iš upelio ištraukė  automobilio padangą, net televizoriaus dalis. Tikimės, kad tokių žmogaus pėdsakų miške mažės, o mokinių, besirūpinačių mišku, daugės :)

Janina Krutkevičienė

Janina Krutkevičienė