Kartu kuriu, drauge žaidžiu ir džiaugiuosi

Vieni mokiniai savo jėgomis, kiti - padedami šeimos narių iš įvairių panaudotų pakuočių kūrė žaidimus: stalo, strateginius, konstravimo... Pertraukų metu ketvirtokai žaidė šiuos žaidimus, patikrino, ar tinkamai " veikia" žaidimo taisyklės.
    Artėjant "Dienai už mokyklos garbę" ir Progimnazijos 45-čiui 4b klasės mokiniai nutarė, kad jiems būtų garbė pažaisti kartu su priešmokyklinių grupių mažaisiais draugais. Lapkričio17, 20, 21 dienomis ketvirtokai aplankė mažuosius. Kartu praleista žaidimų valanda prabėgo nepastebimai. Smagiai praleistas laikas sustiprino draugystę, bendrystę. Teigiamos emocijos, smalsumas, atradimo džiaugsmas džiugino visus veiklos dalyvius.
     Visi pripažino, kad panaudotų pakuočių tikrai neverta išmesti. Įsitikino, kad nereikalingos pakuotės ir žaliavos, pasitelkiant kūrybiškumą, norą, kantrybę gali būti prikeliamos antram gyvenimui ir virsti puikiais žaidimais.

Lina Alionienė

Lina Alionienė